Субота
23.09.2017, 13:59
Hi-Tech
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная Регистрация Вход
Компьютерная сеть - это самая мощная в истории человечества установка по уменьшению энтропии. (Сергей Лукьяненко, "Лабиринт отражений")
Меню сайту

Статистика
» Зареєструвалось на сайті
Всього: 65
» Із них
Адміністраторів: 4
Модераторів: 9
Провірених: 0
Користувачів: 52

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Хто сьогодні нас відвідав?]

Ласкаво просимо

Солонянська Лабораторія Нових Інформаційних Технологій
Ресурсний центр Солонянщини
  • СШЛНІТ
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • СМС (Солонянська Мережева Спільнота)
  • *****
  • РМО вчителів біології та хімії
  • РМО вчителів географії
  • РМО вчителів іноземної мови
  • РМО вчителів інформатики
  • РМО вчителів курсу "Основи здоров'я"
  • РМО вчителів курсу "Захист Вітчизни"
  • РМО вчителів математики
  • РМО вчителів музичного мистецтва
  • РМО вчителів образотворчого мистецтва
  • РМО вчителів початкових класів
  • РМО вчителів російської мови
  • РМО вчителів суспільствознавства
  • РМО вчителів трудового навчання
  • РМО вчителів української мови та літератури
  • РМО вчителів фізики
  • РМО вчителів фізкультури
  • *****
  • Сайт логопеда
  • Виховна робота



  • Информатика и ИКТ в современной школе

    Сайт
    Сайт
     
     
    Головна » 2016 » Квітень » 3 » Визначено кращих юних програмістів України
    18:12
    Визначено кращих юних програмістів України

    За матеріалами http://mon.gov.ua/

    2 квітня 2016 року завершився IV етап ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук.

    Упродовж кількох днів 132 учні 9-11 класів з усіх областей України змагалися у володінні інформаційними технологіями. Більшість учасників засвідчили ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували креативний підхід у розв’язуванні конкурсних завдань, що їм пропонувалися.

    Представницьке журі, яке очолював Андрій Гуржій, професор, віце-президент Національної академії педагогічних наук України, академік, доктор педагогічних наук, визначило переможців.

    На урочистому закритті звучали теплі слова і щирі побажання подальших успіхів школярам, ліцеїстам, гімназистам та їхнім наставникам. Окрім дипломів, переможці отримали цінні подарунки від спонсорів олімпіади, зокрема за три абсолютні результати – ноутбуки, а ще планшети, електронні книги, флеш-карти… Без подарунків не залишився жоден із учасників!

    Дипломами І ступеня нагороджено:

    учнів 9-го класу:

    Коваля Іллю,

    Деньга Назарія,

    Мельник Софію;

    учнів 10-го класу:

    Ципко Антона,

    Здановську Юлію,

    Прокопець Юрія,

    Томаша Станіслава;

    учнів 11-го класу:

    Мінакова Станіслава,

    Асландукова Матвія,

    Мачулу Максима,

    Очеретного Вячеслава;

     

    Дипломів ІІ ступеня удостоєні:

    учні 9-го класу:

    Гарбузова Аліна,

    Мазаєв Сергій ,

    Варзар Вероніка,

    Гришечкін Марко,

    Фурсін Михайло,

    Макарович Адальберт,

    Миронюк Костянтин;

    учні 10-го класу

    Стречень Матвій,

    Башук Олексій,

    Фекете Іван,

    Плотніков Михайло,

    Горбачевський Олексій,

    Лесько Владислав,

    Бідалов Володимир,

    учні 11-го класу:

    Скуріхін Роман,

    Попова Єлизавета,

    Деркач Роман,

    Борзяк Андрій ,

    Хома Андрій ,

    Ліхошва Ілля ,

    Мудрієвський Петро,

    Різник Валерій,

    Чернякін Дмитро;

     

    Дипломами ІІІ ступеня відзначено

    учнів 9-го класу:

    Кравцова Артура,

    Гінкул Аллу,

    Осташева Даніїла,

    Пупова Нікіту,

    Мерецького Дмитра ,

    Супрун Тетяну,

    Кадирова Кадіра,

    Наумовича Артема,

    Савельєва Владислава,

    Михайленко Дениса;

    учнів 10-го класу:

    Мисечко Артемія,

    Байнака Дмитра,

    Точа Ростислава,

    Єрмолаєва Олександра,

    Щербу Максима,

    Ленську Катерину,

    Геллера Михайла,

    Гордю Микиту,

    Олійника Микиту,

    Житара Романа,

    Толстікова Владислава;

    учнів 11-го класу:

    Михайлова Кирила,

    Гаврашенко Антона,

    Вілігурського Артура,

    Перуна Андрія,

    Петросяна Арсена,

    Мовчана Олександра,

    Галіулліна Миколу,

    Тищенка Даніїла,

    Бездушного Вадима ,

    Давидова Олексія,

    Кураченко Олега

    Окрім олімпіадних буднів, гості мали насичену пізнавальну програму. Вони ознайомилися з містом над Південним Бугом, дискутували за круглим столом із питання «Пріоритетні завдання сучасної шкільної інформатики», відвідали Хмельницький національний університет, зустрілися зі студентами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та представниками авторських колективів підручників із інформатики, а члени журі зіграли товариський футбольний матч із місцевими педагогами.

    Переглядів: 47 | Додав: FokinPetrykyvka | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Цінуємо свій час

    Пошук

    Календар
    «  Квітень 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

    Архів записів

    Освітні ресурси
  • СШЛНІТ
  • ДОІППО
  • Центр інформатики та інформаційних технологій ЗОІППО
  • МО вчителів інформатики м.Полтави

  • «Методичний портал»






  •  

    Copyright MyCorp © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz